application iconAplikacja GLOBALtransfer

pobierz z Google Play

Program Rabatowy

Program Rabatowy GLOBALtransfer.pl to narzędzie, które pozwoli Ci na wymianę walut z bardzo atrakcyjnym kursem. Wystarczy, że cyklicznie będziesz wymieniał/a waluty w GLOBALtransfer, a na stałe będziesz mógł/mogła korzystać z bardzo atrakcyjnych kursów wymiany walut.

Im więcej walut wymienisz w GLOBALtransfer, tym większe będą Twoje zyski.

Wymieniasz w GLOBALtransfer dziesiątki lub setki tysięcy walut miesięcznie?
Jeśli wymieniasz w GLOBALtransfer duże wolumeny, Twoje rabaty kursów walut mogą być naprawdę bardzo wysokie. Rabat spreadowy to opust od standardowych kursów wymiany walut. Naliczany jest na koniec każdego miesiąca i uwzględniany przy wszystkich Twoich transakcjach w następnym miesiącu. Przykładowo wymieniając w GLOBALtransfer 10 tys. jednostek walut w skali miesiąca – to mogą być różne waluty, różne kierunki transakcji i różne usługi wymiany walut – w kolejnym miesiącu, wszystkie Twoje operacje wymiany walut będą kwotowane ze spreadem zmniejszonym o 0,1gr. Jeśli wymienisz w skali miesiąca 100 tys. jednostek dowolnych walut, Twój rabat na spreadzie w kolejnym miesiącu wyniesie już 0,7gr. Zaś przy wymianie powyżej 1 mln jednostek walut miesięcznie, Twoja korzyść będzie wynosiła już 1gr.

Wymieniasz w GLOBALtransfer mniejsze kwoty?
Dla Ciebie także mamy ofertę atrakcyjnych kursów. Jeśli wymieniasz w GLOBALtransfer mniejsze kwoty, na koniec roku, bez względu na walutę i kierunek transakcji, zsumujemy wszystkie Twoje transakcje przeprowadzone za dany rok, za które w trakcie roku nie otrzymałeś/aś rabatu spreadowego. Na tej podstawie w styczniu zaproponujemy Ci wymianę walut z rabatem spreadowym jak dla miesięcznego obrotu walutą.

Więcej szczegółów i wszystkie parametry Programu Rabatowego GLOBALtransfer.pl można znaleźć po zalogowaniu do Serwisu w zakładce „program rabatowy”.