application iconAplikacja GLOBALtransfer

pobierz z Google Play

BIZNES

Jeśli prowadzisz biznes na arenie międzynarodowej, to oferta przelewów walutowych GLOBALtransfer z pewnością zainteresuje Cię. Oferujemy przelewy międzynarodowe walut do wszystkich banków na świecie i przyjmujemy przelewy walutowe ze wszystkich banków na świecie. GLOBALtransfer.pl wyróżnia się bardzo niskimi kosztami przelewów połączone z bardzo atrakcyjnymi kursami przelewanych walut. Takie połączenie sprawia, że Twoja firma korzystając ze sprawdzonych rozwiązań zapewni sobie istotne oszczędności na transferach walut.
Przelewy GLOBALtransfer.pl to odpowiedź na wymagające potrzeby Twojej firmy. Zarejestruj się i sprawdź nas. Zacznij oszczędzać dla swojej firmy.

PRACUJĄCY I STUDIUJĄCY ZA GRANICĄ

Na stałe przebywasz poza granicami Polski? Pracujesz za granicą i otrzymujesz wynagrodzenie w walucie? Potrzebujesz przesłać środki swoim bliskim w kraju? Jeśli chcesz przesłać walutę do Polski, a następnie korzystnie wymienić ją na złotówki i zasilić swój lub bliskiej Ci osoby rachunek PLN czy opłacić faktury w PLN, GLOBALtransfer.pl będzie doskonałym i atrakcyjnym narzędziem odpowiadającym Twoim potrzebom.
A może studiujesz za granicą i potrzebujesz stałych transferów waluty z Polski by opłacić studia lub mieszkanie? Dzięki przelewom GLOBALtransfer nauka za granicą będzie znacznie tańsza i mniej kłopotliwa.

PODRÓŻNICY

Wybierasz się na urlop za granicę? Przygotowujesz zagraniczną wyprawę? Chcesz zapłacić za rezerwację lub pobyt w hotelu czy pensjonacie za granicą? Albo musisz opłacić w walucie bilet na samolot lub pociąg? Obawiasz się bankowych kosztów zagranicznego przelewu waluty? Niepotrzebnie! Przelewy walutowe GLOBALtransfer to najniższy koszt takich operacji na rynku.
Skorzystaj z oferty GLOBALtransfer już dziś. Przekonaj się jakie to łatwe i korzystne dla Ciebie rozwiązanie. Wysyłaj walutę w podróż zanim spakujesz walizki.KUPUJĄCY ZA GRANICĄ

Świat to globalna wioska, a Tobie już nie wystarczają zakupy w lokalnych sklepach? Szukasz dalej, lepiej, taniej i jednocześnie zastanawiasz się w jaki sposób bezpiecznie i niedrogo zapłacisz za zakupione dobra na zagranicznej aukcji czy w sklepie za granicą? Przelewy zagraniczne GLOBALtransfer umożliwiają płatności za zakupy wyrażone w walutach. Z GLOBALtransfer możesz opłacić fakturę za towar.
Zależy Ci, aby koszty transferu waluty były pomijalnie małe? Wypróbuj GLOBALtransfer.pl i oszczędź nawet kilkadziesiąt złotych na jednej operacji.