application iconAplikacja GLOBALtransfer

pobierz z Google Play

Program Partnerski

Czym jest Program Partnerski GLOBALtransfer?
To forma atrakcyjnej współpracy pomiędzy Tobą i Serwisem GLOBALtransfer, która pozwoli Ci na osiąganie pasywnych dochodów. Ty poprzez swoją stronę internetową promujesz GLOBALtransfer, Użytkownicy Twojej strony rejestrują się w GLOBALtransfer i wymieniają waluty, a GLOBALtransfer płaci Ci za polecenia aktywnych Klientów.

Kto jest adresatem Programu Partnerskiego GLOBALtransfer?
Wystarczy, że posiadasz własną stronę internetową, której tematyka zostanie zaakceptowana przez pracowników GLOBALtransfer i już jesteś Partnerem GLOBALtransfer.

Jak przystąpić do Programu Partnerskiego GLOBALtransfer?
Aby zostać Partnerem GLOBALtransfer, promować GLOBALtransfer i zarabiać na tym, należy zgłosić do GLOBALtransfer adres strony internetowej, na której będzie promowany Serwis GLOBALtransfer. Zgłoszenie należy wykonać poprzez zakładkę kontakt dostępną na stronie głównej lub zakładkę kontakt w Panelu Transakcyjnym. Jeśli pracownicy GLOBALtransfer zaakceptują Twoją stronę internetową, otrzymasz banner reklamowy, z linkiem identyfikującym Twoje indywidualne konto partnerskie w GLOBALtransfer. Musisz być zarejestrowany/a w GLOBALtransfer. Dzięki temu otrzymasz dostęp do Panelu Partnera GLOBALtransfer, gdzie online będziesz mógł/mogła sprawdzić efekty naszej współpracy i Twoje zyski.

Jak to działa od strony technicznej?
Umieszczasz na swojej stronie internetowej banner reklamowy GLOBALtransfer, polecając w ten sposób Serwis GLOBALtransfer. Banner reklamowy otrzymasz od GLOBALtransfer. Użytkownicy Twojej strony WWW, za pośrednictwem bannera reklamowego są przekierowani na strony internetowe w domenie GLOBALtransfer.pl. Jeśli tak przekierowany Użytkownik Twojej strony, w ciągu 30 dni zarejestruje się w GLOBALtransfer oraz w ciągu kolejnych 30 dni wykona w GLOBALtransfer transakcje wymiany walut, otrzymasz od GLOBALtransfer premię za tego Użytkownika. Premia widoczna będzie w Panelu Partnera GLOBALtransfer po zalogowaniu do Panelu Transakcyjnego GLOBALtransfer.

Ile możesz zyskać w Programie Partnerskim GLOBALtransfer?
Wysokość premii w Programie Partnerskim jest uzależniona od wolumenu transakcji, które wykona polecony poprzez Twoją stronę WWW, Klient GLOBALtransfer. W szczególności wysokości tych premii są następujące: jeśli Klient w ciągu 30 dni od rejestracji w sumie wymieni:

  1. do 2 000 jedn. waluty -> Twoja premia to 10 pln brutto
  2. 2 000 – 4 999 jedn. waluty -> Twoja premia to 30 pln brutto
  3. 5 000 – 9 999 jedn. waluty -> Twoja premia to 50 pln brutto
  4. od 10 000 jedn. waluty -> Twoja premia to 80 pln brutto

Możesz polecić dowolną liczbę osób. Twoje zyski są nieograniczone.

Jak dowiem się o mojej premii, jak otrzymam pieniądze za polecenia?
Partnerom GLOBALtransfer oddajemy do dyspozycji Panel Partnera. Panel Partnera jest dostępny dla zarejestrowanych Użytkowników GLOBALtransfer, poprzez Panel Transakcyjny. W Panelu Partnera, osoby/podmioty współpracujące z GLOBALtransfer mają dostęp online do informacji o liczbie Klientów rejestrowanych z ich polecenia (poprzez Twoja stronę WWW) oraz o saldzie Twojej premii z Programu Partnerskiego GLOBALtransfer. Z częstością raz na kwartał (lub inną ustaloną w indywidualnym trybie) wystawisz wobec GLOBALtransfer rachunek na kwotę odpowiadającą należnej Tobie premii. GLOBALtransfer po otrzymaniu rachunku od Ciebie wypłaci Ci premię.

Zapraszamy do współpracy w ramach Programu Partnerskiego GLOBALtransfer. Zyskuj z GLOBALtransfer!