application iconAplikacja GLOBALtransfer

pobierz z Google Play

O NAS

Serwis GLOBALtransfer.pl to kolejny projekt INGENSUM Sp. z o.o. – operatora kilku serwisów wymiany walut, m.in. jednego z pierwszych i największych kantorów internetowych topFX.pl. W serwisie GLOBALtransfer.pl połączyliśmy wszystkie nasze dotychczasowe doświadczenia w zakresie internetowej wymiany walut i transferów międzynarodowych. Dzięki temu GLOBALtransfer.pl łączy możliwość wymiany walut przez Internet z jednoczesnym transferem waluty do dowolnego kraju na świecie w oparciu o bardzo atrakcyjne warunki wymiany i transferu walut.

GLOBALtransfer.pl jest zespoleniem najlepszych parametrów internetowej wymiany walut i atrakcyjnych przelewów międzynarodowych. Serwis GLOBALtransfer daje możliwość wymiany walut z bardzo dobrymi kursami i niskimi kosztami przelewów zagranicznych, czyniąc ofertę zagranicznych przelewów walut bezkonkurencyjną na rynku internetowych transakcji walutowych. Wszystko to sprawia, że Serwis GLOBALtransfer.pl poprzez bogatą i niskokosztową formułę wymiany i transferu walut jest atrakcyjnym narzędziem do zarządzania międzynarodowymi transferami walut w Twojej firmie lub Twoim gospodarstwie domowym.

Życzymy atrakcyjnych kursów i sprawnych transferów.

Zapraszamy do transakcji z GLOBALtransfer.pl

Zespół GLOBALtransfer

DANE ADRESOWE

Adres siedziby Spółki INGENSUM - Operatora Serwisu GLOBALtransfer.pl

INGENSUM Sp. z o.o.
Al. KEN 83
02-777 Warszawa

DANE REJESTROWE

Spółka INGENSUM z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy.


KRS: 0000373781
NIP: 951-232-92-45
REGON: 142726540
Zbiór danych GIODO: nr zgłoszenia R006040/11
Kapitał zakładowy: 250 000 zł