application iconAplikacja GLOBALtransfer

pobierz z Google Play

GLOBALtransfer

GLOBALtransfer – przelewy zagraniczne, to nasza podstawowa usługa. Jeśli chcesz przesłać walutę za granicę lub z zagranicy potrzebujesz przesłać walutę do Polski, to usługa przelewów zagranicznych GLOBALtransfer jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Zasada działania usługi przelewów zagranicznych GLOBALtransfer jest niezwykle prosta i sprowadza się do kilku czynności. Jeśli chcesz przesłać walutę za granicę, to wpłacasz PLN na rachunek bankowy serwisu GLOBALtransfer.pl, zamieniasz te PLN na walutę, którą chcesz przesłać, a następnie wysyłasz walutę na dowolny rachunek bankowy na świecie. Możesz także wykonać operację w przeciwnym kierunku, tj. z dowolnego banku na świecie przesyłasz walutę na rachunek bankowy GLOBALtransfer.pl, zamieniasz tę walutę na PLN, a następnie PLN przesyłasz na dowolny rachunek bankowy w Polsce. Usługa GLOBALtransfer jest dostępna w godzinach pracy serwisu i jest realizowana natychmiast po złożeniu zlecenia przez Użytkownika serwisu.

TWÓJ GLOBALkurs

Jeśli niski koszt przelewów oferowanych w GLOBALtransfer.pl to za mało i interesują Cię także atrakcyjne kursy wymiany walut, to usługa TWÓJ GLOBALkurs na pewno zainteresuje Cię. Dzięki tej usłudze nie musisz już pilnować wykresów i kwotowań walut. Wpłać środki do serwisu GLOBALtransfer.pl, a następnie ustaw zlecenie z kursem wymiany atrakcyjnym dla Ciebie. Gdy oczekiwany przez Ciebie kurs pojawi się na globalnym rynku walutowym, wówczas Twoje zlecenie zrealizuje się, a Ty otrzymasz komunikat mailowy informujący Cię o przebiegu Twojego zlecenia. Następnie zaloguj się do serwisu i wypłać przewalutowane środki na wybrany rachunek bankowy.

easyGLOBAL

easyGLOBAL – to usługa łatwej, szybkiej i czytelnej wymiany walut. Dzięki niej sprawnie kupisz lub sprzedasz walutę, którą po wymianie prześlesz na dowolny rachunek bankowy. Użytkownik w jednym panelu transakcyjnym ma dostęp do wszystkich par walutowych, dzięki czemu może śledzić notowania walut i podejmować decyzje o wymianie dowolnej dostępnej waluty w łatwy i szybki sposób. Aby przeprowadzić wymianę walut z wykorzystaniem usługi easyGLOBAL (kupno lub sprzedaż), przed transakcją należy zasilić swój portfel w serwisie. Usługa easyGLOBAL jest dostępna w godzinach pracy serwisu i jest wykonywana natychmiast po akceptacji zlecenia przez Użytkownika serwisu.GLOBALtransfer24

GLOBALtransfer24 – to rozszerzenie usługi przelewów zagranicznych GLOBALtransfer z dostępnością przelewów poza godzinami pracy serwisu oraz w dni wolne. Rozumiemy, że nie wszyscy Użytkownicy naszego serwisu mogą korzystać z naszych podstawowych usług w godzinach naszej pracy. Dlatego wprowadziliśmy usługę przelewów walutowych dostępnych po godzinach naszej pracy, w trybie 24/7. Zasada działania GLOBALtransfer24 jest taka sama jak usługi podstawowej dostępnej w godzinach pracy. Należy jednak pamiętać, że przelewy walutowe wykonane za pomocą tej usługi, realizowane są następnego dnia roboczego, zaś podczas wymiany transferowanych środków stosowany jest kurs walutowy nieco gorszy (przeważnie o 1 grosz) od tego na stronie głównej serwisu. Koszty przelewów są niezmiennie takie same i bardzo atrakcyjne.TWÓJ GLOBALtermin

Usługa TWÓJ GLOBALtermin jest skierowana do tych Użytkowników naszego serwisu, którzy potrzebują cyklicznie przesyłać walutę za granicę lub z zagranicy do Polski. Usługa TWÓJ GLOBALtermin umożliwia także zdefiniowanie jednorazowego przelewu zagranicznego z przyszłą datą wykonania. Usługa jest realizowana w dniu i godzinie określonej przez Użytkownika pod warunkiem dostępności na subkoncie Użytkownika środków odpowiadających wartości zlecenia . Zlecenie dla tej usługi można ustawić o dowolnej porze, zaś realizacja przelewu w ramach usługi TWÓJ GLOBALtermin zawsze jest wykonywane w godzinach pracy serwisu.

easyGLOBAL24

easyGLOBAL24 – to usługa o tych samych właściwościach co easyGLOBAL, ale dostępna po godzinach pracy serwisu i w dni wolne od pracy. Zasada działania easyGLOBAL24 jest taka sama jak usługi podstawowej dostępnej w godzinach pracy. Transakcja wymiany walut po godzinach pracy jest realizowana online, a podczas wymiany środków stosowany jest kurs walutowy nieco gorszy (przeważnie o 1 grosz) od tego na stronie głównej serwisu. Należy także pamiętać, że przelewy walutowe wykonane po operacji przewalutowania easyGLOBAL24 są realizowane następnego dnia roboczego. Koszty przelewów są niezmiennie takie same i bardzo atrakcyjne.