application iconAplikacja GLOBALtransfer

pobierz z Google Play
 • Zarejestruj się

  Aby rozpocząć wymianę i transfer waluty za granicę lub do Polski, musisz zarejestrować się. Musimy wiedzieć, że wpłacone przez Ciebie środki, należą do Ciebie. Możesz rozpocząć od rejestracji skróconej, w której podajesz tylko swój email (jako login) i hasło do panelu transakcyjnego GLOBALtransfer.

 • Zaloguj się

  Będziesz wykonywał/a operacje finansowe, dlatego dostęp do Twojego panelu transakcyjnego jest chroniony. Musisz zalogować się do części transakcyjnej serwisu GLOBALtransfer korzystając z loginu

 • Wpłać PLN lub walute

  Jeśli chcesz przesłać walutę za granicę, to wpłać PLN do GLOBALtransfer. Jeśli chcesz przesłać PLN na rachunek w Polsce, to wpłać do GLOBALtransfer walutę. Dane do wpłaty znajdziesz w panelu transakcyjnym GLOBALtransfer.

 • Podaj konto

  Aby przesłać walutę na dowolny rachunek, musisz zdefiniować ten rachunek w panelu transakcyjnym. Rachunek, na który przesyłasz walutę może należeć do Ciebie lub do innej osoby lub firmy. Definiowane rachunku jest czynnością jednorazową.

 • Sprzedaj lub kup walutę

  Jeśli przesyłasz walutę za granicę, to kup wybraną walutę korzystając z panelu transakcyjnego. Jeśli przesyłasz walutę do Polski, to sprzedaj tę walutę, wymieniając ją na PLN.

 • Wyślij walutę

  A teraz wyślij kupioną lub sprzedaną walutę na dowolny rachunek bankowy. Możesz dodać własny tytuł przelewu oraz określić tryb kosztowy (SHA, OUR) i szybkość transferu Twoich środków (zwykły, ekspres).