application iconAplikacja GLOBALtransfer

pobierz z Google Play

Przelewy PLN do GLOBAL

GLOBALtransfer przyjmuje przelewy PLN ze wszystkich banków w Polsce. W poniższych bankach w Polsce GLOBALtransfer posiada rachunki PLN.

PKO BP

ING

BZWBK

Raiffeisen
Polbank

Inteligo

mBank

Millennium

BGŻ BNP

Alior

Alior
T-Mobile

   

W godzinach pracy GLOBALtransfer (info tutaj) czas przelewu PLN z wyżej wymienionych banków do GLOBALtransfer wynosi od 3 do 10 minut, zależnie od fazy cyklu przetwarzania danych.

O ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie, w godzinach pracy, Serwis GLOBALtransfer gwarantuje wskazane wyżej czasy wpłat na konta Użytkowników. Poza godzinami pracy GLOBALtransfer, czas księgowania wpłat może wydłużyć się do następnego dnia roboczego.

Przelewy wewnętrzne (wewnątrz tego samego banku) zlecane wieczorem lub w weekendy (poza godzinami aktywności systemów informatycznych w bankach) wykonywane są przez banki następnego dnia roboczego i dopiero wówczas księgowane są na Kontach Użytkowników GLOBALtransfer. Podane czasy przelewów dotyczą dni roboczych.

Przelewy walutowe do GLOBAL

GLOBALtransfer przyjmuje przelewy walutowe ze wszystkich banków w Polsce oraz z BANKÓW ZAGRANICZNYCH całego świata.

Przelewy walutowe z banków w Polsce na rachunki GLOBALtransfer przeważnie są realizowane w takim samym trybie czasowym jak przelewy PLN wskazane obok, o ile w danym banku GLOBALtransfer posiada rachunek w określonej walucie. Lista rachunków walutowych GLOBALtransfer jest przedstawiona tutaj.

Przelewy walutowe do GLOBALtransfer muszą być wykonane w opcji podziału kosztów SHA lub w opcji OUR. Użytkownik GLOBALtransfer nie jest obciążany kosztem przyjęcia waluty przez GLOBALtransfer o ile przelew walutowy zostanie wykonany na rachunek bankowy wskazany w Panelu Transakcyjnym.

Koszt przelewu do GLOBALtransfer po stronie Użytkownika zależy od przelewanej waluty oraz parametrów Twojego rachunku walutowego. O szczegóły kosztów musisz zapytać w swoim banku.

Czas przelewu walut z BANKÓW ZAGRANICZNYCH do GLOBALtransfer zależy od przelewanej waluty, trybu czasowego przelewu oraz godziny zlecenia przelewu na rachunek GLOBALtransfer przez Użytkownika. Przeciętnie jest to 1 dzień roboczy dla EUR i 2 dni robocze dla USD. Szczegółowe czasy przelewów możesz sprawdzić w banku, z którego wykonujesz przelew do GLOBALtransfer.