application iconAplikacja GLOBALtransfer

pobierz z Google Play

Przelew europejski

Gdzie nasi rodacy najczęściej wyjeżdżają – czy to na dłużej, na przykład w celach zawodowych lub edukacyjnych, czy też po prostu wypoczynkowo, na wakacje? Oczywiście tam, gdzie mamy najbliżej – czyli do krajów położonych na naszym kontynencie. I dlatego, jeżeli chodzi o zagraniczne operacje finansowe, zdecydowanie najpopularniejszym jest właśnie przelew europejski. W ofercie naszej firmy GLOBALtransfer w żadnym wypadku nie mogło go więc zabraknąć! Dlaczego to właśnie za naszym pośrednictwem powinieneś go wykonać? Dowiedz się!

Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Irlandia, Włochy, Francja – to w tych państwach przebywa największa liczba naszych rodaków. Nic więc dziwnego, że to do ich banków najczęściej kierowane są międzynarodowe operacje finansowe zlecane w Polsce. I na odwrót – nierzadko osoby tam przebywające przesyłają pieniądze do naszego kraju. Chcesz wykonać taki przelew? Euro – czy to ta waluta docelowa Cię interesuje? A może zależy Ci na przewalutowaniu na popularne funt lub korony? Żaden problem – nasz serwis GLOBALtransfer oferuje Ci zarówno te dwie, jak i mnóstwo innych możliwości!

Z globaltransfer.pl błyskawicznie wykonasz przelew euro

Przelew europejski to usługa, z której korzysta dziś naprawdę wiele osób. W końcu emigracja jest obecnie czymś bardzo powszechnym – chyba każdy z nas ma w swoim otoczeniu kogoś, kto przebywa na co dzień w innym kraju. Wyjeżdżamy nie tylko w celach zarobkowych, ale także na studia lub kilkumiesięczne popularne wymiany studenckie. W takich przypadkach bez międzynarodowych operacji finansowych ani rusz. Dlaczego to właśnie nam warto je zlecić? Istnieje ku temu, co najmniej kilka bardzo ważnych powodów.

Po pierwsze, na GLOBALtransfer przelew europejski wykonasz najtaniej na rynku. Znamy ceny oferowane przez konkurencję i wiemy, że te u nas zdecydowanie są najatrakcyjniejsze. Po drugie, nasz serwis jest bardzo prosty w obsłudze, intuicyjny i bezproblemowy. Z pewnością każdy doskonale poradzi sobie ze zleceniem operacji finansowej za jego pośrednictwem. A po trzecie – działamy szybko oraz sprawnie. Niezależnie więc od tego, czy chcesz wspomóc finansowo swoich bliskich przebywających w Polsce, czy przesłać pieniądze dziecku, które wyjechało na Erasmusa – powierz to nam. Jesteśmy stuprocentowo godni zaufania!